Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Finále

Termín finálového kola je 11. května 2018. Uskuteční se na velkém sále v Kulturním a konferenčním centru v Litoměřicích, stejně jako kolo semifinálové.

Finalisté:

Kategorie A: Kategorie B: Kategorie C:
Dolejš Jakub Bergmannová Pavla Balažíků Viki
Janoušková Elen Haviarová Adéla Janáčová Michaela
Synková Kristýna Kotroušová Kateřina Langr Jiří
Ulrichová Daniela Krátká Kristýna Schwingerová Michaela
Vavrušová Veronika Nováková Jana Tomášková Aneta
Warlop Maximilián Polívka Dominik Zámečníková Tereza
Karolína Anna Bokstefflova Rosenkrancová Besarta  
Tomáč Čejka Slováčková Adriana  
  Uxová Sabina  


Gratulujeme!

Vybraní soutěžící, kteří postoupili ze semifinále ve skupině B a C, zazpívají jednu svou vybranou skladbu (dle vlastního výběru), která bude jiná než v kole semifinálovém, za doprovodu svého hudebního podkladu na pódiu hlavního sálu Kulturního centra. Prosím posílejte hudební podklady na mail: asistentka@mkz-ltm.cz. Prosím s sebou opět podklad i na flash disku.

Postupující z kategorie A by již v tuto dobu měli komunikovat s korepetitorem panem Jiřím Ospalíkem - tel.:739 014 099. Budou doprovázeni klavírem, proto je potřeba domluvit zkoušku.

Finálové kolo:

Již od 12 hodin vám bude k dispozici velký sál Kulturního centra pro možnost zkoušení a doladění posledních zádrhelů. Samotný finálový večer odstartuje v 18 hodin.

Odborná hvězdná porota složená z profesionálů vybere z každé kategorie tři soutěžící, kteří obdrží hodnotné ceny.